A17557-125 Laird Technologies - Thermal Materials
RFP-DS-COOLZORB%20500%20012721.pdf
Виробник: Laird Technologies - Thermal Materials
Description: THERM PAD 304.8MMX304.8MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Shape: Square
Thickness: 0.125" (3.18mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 304.80mm x 304.80mm
Thermal Conductivity: 4.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 304.8MMX304.8MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Shape: Square, Thickness: 0.125" (3.18mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 304.80mm x 304.80mm, Thermal Conductivity: 4.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Інші пропозиції A17557-125
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A17557-125 A17557-125 Виробник : Laird Performance Materials RFP_DS_COOLZORB_500_050119-2526168.pdf Thermal Interface Products COOLZORB-500 0.125in 18.0x18.0in