A17633-12
A17633-12 Laird Technologies - Thermal Materials
Виробник: Laird Technologies - Thermal Materials
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK
Packaging: Box
Color: Pink
Material: Silicone, Ceramic Filled
Shape: Square
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 2.7W/m-K