A17633-13
A17633-13 Laird Technologies - Thermal Materials
Shape: Square
Thickness: 0.130" (3.30mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 2.7W/m-K