A17633-14
A17633-14 Laird Performance Materials
Tflex_HD300_Series-1916825.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Thermal Interface Products Tflex HD3140 9x9
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK, Packaging: Box, Color: Pink, Material: Silicone, Ceramic Filled, Shape: Square, Thickness: 0.140" (3.56mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 228.60mm x 228.60mm, Thermal Conductivity: 2.7W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 27 шт:
Кількість Ціна
Shape: Square
Thickness: 0.140" (3.56mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 2.7W/m-K