A17633-15
A17633-15 Laird Technologies - Thermal Materials
Shape: Square
Thickness: 0.150" (3.81mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 2.7W/m-K