A17634-12
A17634-12 Laird Technologies - Thermal Materials
Shape: Square
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 2.7W/m-K