A17634-13
A17634-13 Laird Technologies - Thermal Materials
Shape: Square
Thickness: 0.130" (3.30mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 2.7W/m-K
Adhesive: Tacky - One Side
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK, Packaging: Box, Color: Pink, Material: Silicone, Ceramic Filled, Shape: Square, Thickness: 0.130" (3.30mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 228.60mm x 228.60mm, Thermal Conductivity: 2.7W/m-K, Adhesive: Tacky - One Side.
Інші пропозиції A17634-13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A17634-13 A17634-13 Виробник : Laird Performance Materials Tflex_HD300_Series-1916825.pdf Thermal Interface Products Tflex HD3130 DC1 9.00x9.00 in
товару немає в наявності
A17634-13 A17634-13 Виробник : Laird Technologies Tflex_HD300_Series.pdf Thermal Interface Products Tflex HD3130 DC1 9.00x9.00 in