A17678-13 Laird Technologies - Thermal Materials
tflex-50000-datasheet.pdf
Виробник: Laird Technologies - Thermal Materials
Description: THERM PAD 457.2X457.2MM BLUE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.130" (3.30mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 457.20mm x 457.20mm
Thermal Conductivity: 2.8W/m-K
Adhesive: Tacky - One Side
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 457.2X457.2MM BLUE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.130" (3.30mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 457.20mm x 457.20mm, Thermal Conductivity: 2.8W/m-K, Adhesive: Tacky - One Side.