A17713-13
A17713-13 Laird Technologies - Thermal Materials
Tflex%20HD400%20Series.pdf
Виробник: Laird Technologies - Thermal Materials
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM BLUE
Packaging: Box
Color: Blue
Material: Silicone, Ceramic Filled
Shape: Square
Thickness: 0.130" (3.30mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 4.0W/m-K