Продукція > IGUS > A181FM-0810-10
A181FM-0810-10
  • A181FM-0810-10
  • A181FM-0810-10
A181FM-0810-10 IGUS
A181FM-FAMILY DATA SHEET-EN.pdf A181-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 10mm
Internal diameter: 8mm
Length: 10mm
Material: iglidur® A181
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Flange diameter: 15mm
Shore hardness: 76
Colour: blue
Application: food industry
Version: with flange
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 10mm, Internal diameter: 8mm, Length: 10mm, Material: iglidur® A181, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Flange diameter: 15mm, Shore hardness: 76, Colour: blue, Application: food industry, Version: with flange.