Продукція > IGUS > A181FM-1012-17
A181FM-1012-17
A181FM-1012-17 IGUS
A181-EN.pdf A181FM-FAMILY DATA SHEET-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 10mm; blue
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 12mm
Internal diameter: 10mm
Length: 17mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 76
Flange diameter: 18mm
Application: food industry
на замовлення 28 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 10mm; blue, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 12mm, Internal diameter: 10mm, Length: 17mm, Material: iglidur® A181, Colour: blue, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 76, Flange diameter: 18mm, Application: food industry.