Продукція > IGUS > A181FM-2023-11
A181FM-2023-11
A181FM-2023-11 IGUS
A181FM-FAMILY DATA SHEET-EN.pdf A181-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm; blue
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 23mm
Internal diameter: 20mm
Length: 11mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 76
Flange diameter: 30mm
Application: food industry
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm; blue, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 23mm, Internal diameter: 20mm, Length: 11mm, Material: iglidur® A181, Colour: blue, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 76, Flange diameter: 30mm, Application: food industry.