A181K15X7RH5UAA
A181K15X7RH5UAA Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
aseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 180PF 100V X7R AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 180 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 180PF 100V X7R AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 180 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A181K15X7RH5UAA A181K15X7RH5UAA Виробник : Vishay / BC Components aseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 100V 180PF +/- 10 % X7R AMMO E3