Продукція > IGUS > A181SM-2225-30
A181SM-2225-30
A181SM-2225-30 IGUS
A181-EN.pdf A181FM-FAMILY DATA SHEET-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 25mm; Øint: 22mm; L: 30mm; blue
Colour: blue
Application: food industry
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -50...90°C
Length: 30mm
Internal diameter: 22mm
Outside diameter: 25mm
Shore hardness: 76
Material: iglidur® A181
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 25mm; Øint: 22mm; L: 30mm; blue, Colour: blue, Application: food industry, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -50...90°C, Length: 30mm, Internal diameter: 22mm, Outside diameter: 25mm, Shore hardness: 76, Material: iglidur® A181.