Продукція > IGUS > A181SM-2528-30
A181SM-2528-30
A181SM-2528-30 IGUS
A181-EN.pdf A181FM-FAMILY DATA SHEET-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 28mm; Øint: 25mm; L: 30mm; blue
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -50...90°C
Internal diameter: 25mm
Outside diameter: 28mm
Length: 30mm
Shore hardness: 76
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 28mm; Øint: 25mm; L: 30mm; blue, Colour: blue, Material: iglidur® A181, Application: food industry, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -50...90°C, Internal diameter: 25mm, Outside diameter: 28mm, Length: 30mm, Shore hardness: 76.