Продукція > IGUS > A181SM-3539-20
A181SM-3539-20
A181SM-3539-20 IGUS
A181-EN.pdf A181FM-FAMILY DATA SHEET-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 20mm; blue
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 39mm
Internal diameter: 35mm
Length: 20mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 76
Application: food industry
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 20mm; blue, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 39mm, Internal diameter: 35mm, Length: 20mm, Material: iglidur® A181, Colour: blue, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 76, Application: food industry.