A182J20C0GK5UAA
A182J20C0GK5UAA Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
aseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 1800PF 200V C0G/NP0 AXL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1800 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1800PF 200V C0G/NP0 AXL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1800 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A182J20C0GK5UAA A182J20C0GK5UAA Виробник : Vishay / BC Components aseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 200V 1,8NF +/-5% C0G AMMO E3