A18444-14
A18444-14 Laird Technologies
Laird_THR-DS-TflexHD7505162022.pdf
Виробник: Laird Technologies
Thermal Interface Products 9x9IN, Tflex HD7.5,3.50
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Material: Silicone, Ceramic Filled, Shape: Square, Thickness: 0.140" (3.56mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 228.60mm x 228.60mm, Thermal Conductivity: 7.5W/m-K.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Box
Color: Gray
Material: Silicone, Ceramic Filled
Shape: Square
Thickness: 0.140" (3.56mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 7.5W/m-K