A18444-15
A18444-15 Laird Technologies - Thermal Materials
THR-DS-Tflex HD7.5 05162022.pdf
Виробник: Laird Technologies - Thermal Materials
Description: THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Shape: Square
Thickness: 0.150" (3.81mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 7.5W/m-K