A18444-17
A18444-17 Laird Technologies - Thermal Materials
Shape: Square
Thickness: 0.170" (4.32mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 228.60mm x 228.60mm
Thermal Conductivity: 7.5W/m-K