A22-SG-10M
A22-SG-10M Omron Automation and Safety
omron_a22_ds_e_8_3_csm607-1189595.pdf
Виробник: Omron Automation and Safety
Illuminated Pushbutton Switches SPST-NO MOM RND GRN 30mm mushroom head
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції A22-SG-10M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A22-SG-10M A22-SG-10M Виробник : Omron Automation and Safety A22%20Series.pdf Description: SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V