A222T10V16
A222T10V16 Nicomatic
A222TnnV16.PDF
Виробник: Nicomatic
Description: FEM. 10POS STRAIGHT SMT 1.27MM
Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Voltage Rating: 600VAC
Current Rating (Amps): 2.5A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Style: Board to Board
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.039" (1.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: 5.90µin (0.150µm)
Contact Finish - Post: Gold
Part Status: Active
Insulation Height: 0.157" (4.00mm)
Row Spacing - Mating: 0.039" (1.00mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FEM. 10POS STRAIGHT SMT 1.27MM, Features: Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Voltage Rating: 600VAC, Current Rating (Amps): 2.5A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 10, Style: Board to Board, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.039" (1.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 5.90µin (0.150µm), Contact Finish - Post: Gold, Part Status: Active, Insulation Height: 0.157" (4.00mm), Row Spacing - Mating: 0.039" (1.00mm), Number of Rows: 2.