A222Y34R
A222Y34R Nicomatic
A222YnnR.PDF
Виробник: Nicomatic
Description: FEM. 34POS STRAIGHT TRGH 1.27MM
Features: Guide Pin, Mating Guide
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Voltage Rating: 600VAC
Current Rating (Amps): 2.5A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 34
Style: Board to Board
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Contact Length - Post: 0.122" (3.10mm)
Insulation Height: 0.173" (4.40mm)
Row Spacing - Mating: 0.039" (1.00mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: FEM. 34POS STRAIGHT TRGH 1.27MM, Features: Guide Pin, Mating Guide, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Voltage Rating: 600VAC, Current Rating (Amps): 2.5A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 34, Style: Board to Board, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.039" (1.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 5.90µin (0.150µm), Contact Finish - Post: Gold, Part Status: Active, Contact Length - Post: 0.122" (3.10mm), Insulation Height: 0.173" (4.40mm), Row Spacing - Mating: 0.039" (1.00mm), Number of Rows: 2.