A24000-012
A24000-012 Omnetics
A24001-012.pdf
Виробник: Omnetics
Description: CONNECTOR 12POS PIN MALE W/LATCH
Packaging: Bag
Connector Type: Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Individual
Length: 1.50' (457.20mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 12
Number of Rows: 1
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Cable Termination: Crimp
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR 12POS PIN MALE W/LATCH, Packaging: Bag, Connector Type: Plug to Individual Wire Leads, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Individual, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 12, Number of Rows: 1, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Cable Termination: Crimp, Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm).