A24002-012
A24002-012 Omnetics
A24002-012.pdf
Виробник: Omnetics
Description: CONNECTOR 12POS PIN MALE W/LATCH
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Wire Type: Discrete
Cable Termination: Solder Cup
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR 12POS PIN MALE W/LATCH, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.050" (1.27mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Wire Type: Discrete, Cable Termination: Solder Cup, Number of Rows: 1.