Продукція > WEST POL > A25-TT-C100-150BK
A25-TT-C100-150BK
A25-TT-C100-150BK WEST POL
A25-TT-C100-150BK.pdf
Виробник: WEST POL
Category: DC Power Cords
Description: Cable; 1x1mm2; cables,DC 5,5/2,5 plug; angled; black; 1.5m; round
Type of connection cable: mains DC
Cable/adapter structure: cables; DC 5,5/2,5 plug
Connector variant: angled
Insulation colour: black
Rated voltage: 100V
Cable length: 1.5m
Wire insulation material: PVC
Core section: 1mm2
Cable outside dimensions: Ø3.95mm
Length of metal part: 10mm
Number of cores: 1
Cable structure: 1x1mm2
Max. operating current: 5A
Wire cross-section shape: round
Shield structure: tinned copper braid
Operating temperature: -20...70°C
на замовлення 49 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Power Cords, Description: Cable; 1x1mm2; cables,DC 5,5/2,5 plug; angled; black; 1.5m; round, Type of connection cable: mains DC, Cable/adapter structure: cables; DC 5,5/2,5 plug, Connector variant: angled, Insulation colour: black, Rated voltage: 100V, Cable length: 1.5m, Wire insulation material: PVC, Core section: 1mm2, Cable outside dimensions: Ø3.95mm, Length of metal part: 10mm, Number of cores: 1, Cable structure: 1x1mm2, Max. operating current: 5A, Wire cross-section shape: round, Shield structure: tinned copper braid, Operating temperature: -20...70°C.