A25000-010
A25000-010 Omnetics
datasheet
Виробник: Omnetics
Description: CONNECTOR 10POS SOCKET FEMALE W/
Features: Latch Lock
Packaging: Bag
Connector Type: Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Individual
Length: 1.50' (457.20mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 1
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Cable Termination: Crimp
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR 10POS SOCKET FEMALE W/, Features: Latch Lock, Packaging: Bag, Connector Type: Socket to Individual Wire Leads, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Individual, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 1, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Cable Termination: Crimp, Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm).