A25001-012
A25001-012 Omnetics
datasheet
Виробник: Omnetics
Description: CONNECTOR 12POS SOCKET FEMALE W/
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Wire Type: Discrete
Cable Termination: Solder Cup
Number of Rows: 1
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: CONNECTOR 12POS SOCKET FEMALE W/, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.050" (1.27mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Wire Type: Discrete, Cable Termination: Solder Cup, Number of Rows: 1.