A2F1CCQ24VDC1.9D
A2F1CCQ24VDC1.9D CIT Relay and Switch
A2.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V
Packaging: Tray
Features: Diode
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Coil Current: 79.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 75VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 7 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V, Packaging: Tray, Features: Diode, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Coil Current: 79.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 75VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.