A301-150-F4 MEAN WELL
A-301,302-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Inverters 150W,I/P:12V;O/P:230V/50HZ/UNIVER 4
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/AC Inverter, Features: Frequency Control, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 4.80" L x 2.87" W x 1.77" H (122.0mm x 73.0mm x 45.0mm), Connector - AC Output: CEE 7/7, Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug, Region Utilized: Europe, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 150 W, Power - Output Surge: 300 W.
Інші пропозиції A301-150-F4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A301-150-F4 Виробник : MEAN WELL USA Inc. A-301,302-150-spec.pdf Description: DC/AC Inverter
Features: Frequency Control
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 4.80" L x 2.87" W x 1.77" H (122.0mm x 73.0mm x 45.0mm)
Connector - AC Output: CEE 7/7
Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug
Region Utilized: Europe
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 150 W
Power - Output Surge: 300 W