A301-150-F6 MEAN WELL USA Inc.
A-301,302-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/AC Inverter
Features: Frequency Control
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12V
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 4.80" L x 2.87" W x 1.77" H (122.0mm x 73.0mm x 45.0mm)
Connector - AC Output: CEE 7/7
Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug
Region Utilized: Europe
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 150 W
Power - Output Surge: 300 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/AC Inverter, Features: Frequency Control, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 12V, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 4.80" L x 2.87" W x 1.77" H (122.0mm x 73.0mm x 45.0mm), Connector - AC Output: CEE 7/7, Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug, Region Utilized: Europe, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 150 W, Power - Output Surge: 300 W.
Інші пропозиції A301-150-F6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A301-150-F6 Виробник : MEAN WELL A-301,302-150-spec.pdf Power Inverters 150W,I/P:12V;O/P:230V/50HZ/UK 6