A301-300-F5 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/AC Inverter
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 6.50" L x 3.46" W x 2.91" H (165.0mm x 88.0mm x 74.0mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Australia
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/AC Inverter, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 6.50" L x 3.46" W x 2.91" H (165.0mm x 88.0mm x 74.0mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: Australia, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 300 W, Power - Output Surge: 600 W.
Інші пропозиції A301-300-F5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A301-300-F5 Виробник : MEAN WELL Power Inverters 300W,I/P:12V;O/P:230V/50HZ/AUSTRA 5