A302-150-F4 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/AC Inverter
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 6.50" L x 3.70" W x 2.72" H (165.0mm x 94.0mm x 69.0mm)
Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug
Region Utilized: International
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 150 W
Power - Output Surge: 300 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/AC Inverter, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 6.50" L x 3.70" W x 2.72" H (165.0mm x 94.0mm x 69.0mm), Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug, Region Utilized: International, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 150 W, Power - Output Surge: 300 W.
Інші пропозиції A302-150-F4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A302-150-F4 Виробник : MEAN WELL Power Inverters 150W,I/P:24V;O/P:230V/50HZ/UNIVER 4