Продукція > IGUS > A350FM-1012-10
A350FM-1012-10
A350FM-1012-10 IGUS
A350-EN.pdf A350-FAMILY DATA SHEET-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 10mm; blue
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 12mm
Internal diameter: 10mm
Length: 10mm
Operating temperature: -100...180°C
Shore hardness: 76
Flange diameter: 18mm
Application: food industry
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 10mm; blue, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 12mm, Internal diameter: 10mm, Length: 10mm, Material: iglidur® A350, Colour: blue, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...180°C, Shore hardness: 76, Flange diameter: 18mm, Application: food industry.