Продукція > IGUS > A350FM-2528-21
A350FM-2528-21
A350FM-2528-21 IGUS
A350-FAMILY DATA SHEET-EN.pdf A350-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 28mm; Øint: 25mm; blue
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 28mm
Internal diameter: 25mm
Length: 21mm
Material: iglidur® A350
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...180°C
Flange diameter: 35mm
Colour: blue
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 28mm; Øint: 25mm; blue, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 28mm, Internal diameter: 25mm, Length: 21mm, Material: iglidur® A350, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...180°C, Flange diameter: 35mm, Application: food industry, Shore hardness: 76, Colour: blue.