Продукція > IGUS > A350SM-3034-20
A350SM-3034-20
A350SM-3034-20 IGUS
A350-EN.pdf A350-FAMILY DATA SHEET-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 34mm; Øint: 30mm; L: 20mm; blue
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 34mm
Internal diameter: 30mm
Length: 20mm
Material: iglidur® A350
Colour: blue
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...180°C
Shore hardness: 76
Application: food industry
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 34mm; Øint: 30mm; L: 20mm; blue, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 34mm, Internal diameter: 30mm, Length: 20mm, Material: iglidur® A350, Colour: blue, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...180°C, Shore hardness: 76, Application: food industry.