A3AKB-1006M
A3AKB-1006M TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=114-40005&DocType=SS&DocLang=EN
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: IDC CABLE - ASC10B/AE10M/APK10B
Features: Polarizing Key
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Plug
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Ribbon
Length: 0.500' (152.40mm, 6.00")
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)