A3BKA-1006M TE Connectivity AMP Connectors
746290.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: IDC CABLE- ASS10A/ AE10M / APR10
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Ribbon
Length: 0.500' (152.40mm, 6.00")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IDC CABLE- ASS10A/ AE10M / APR10, Features: Strain Relief (Socket); Polarizing Key (Plug), Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Plug, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Ribbon, Length: 0.500' (152.40mm, 6.00"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm).