Продукція > HIROSE CONNECTOR > A3D-14DA-2DSE(71)
A3D-14DA-2DSE(71)
A3D-14DA-2DSE(71) Hirose Connector
A3D_8DA_2DSE_252871_2529_CL0621_0753_9_71_Catalog_-2449335.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 14P DR STRT PIN HDR 1.27MM LEAD LENGTH
на замовлення 291 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A3D-14DA-2DSE(71) A3D-14DA-2DSE(71) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?file_category_id=5&item_id=06211046771&is_series= Description: CONN RECEPT 14POS 2MM GOLD DIP