A3E-50D-2R
A3E-50D-2R Hirose Electric Co Ltd
A3E_Rev2018.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 50POS IDC GALVANIZED
Features: Feed Through, Polarizing Key
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Galvanized
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 50
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Friction Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 50POS IDC GALVANIZED, Features: Feed Through, Polarizing Key, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Galvanized, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 50, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Friction Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції A3E-50D-2R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A3E-50D-2R A3E-50D-2R Виробник : Hirose Connector doc_1806151954371-2301908.pdf Headers & Wire Housings 50POS IDC SOCKET