A3EA-50D-2R(30) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 50POS IDC GALVANIZED
Features: Feed Through
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Galvanized
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 50
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Friction Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 50POS IDC GALVANIZED, Features: Feed Through, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Galvanized, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 50, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Friction Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.