A3EA-50D-2R
A3EA-50D-2R Hirose Connector
A3_catalog-838253.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 50P F RECEPT ID TYPE NO POLAR GUIDE GOLD
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 50POS IDC GALVANIZED, Packaging: Tray, Features: Feed Through, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Galvanized, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 50, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Friction Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції A3EA-50D-2R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A3EA-50D-2R A3EA-50D-2R Виробник : Hirose Electric Co Ltd A3E_Rev2018.pdf Description: CONN RCPT 50POS IDC GALVANIZED
Packaging: Tray
Features: Feed Through
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Galvanized
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 50
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Friction Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)