A3F1CSP12VDC2D
A3F1CSP12VDC2D CIT Relay and Switch
A3.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 80A 12V
Features: Diode, Sealed - Fully
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 150 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 80 A
Switching Voltage: 75VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 7 ms
Release Time: 5 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 80A 12V, Features: Diode, Sealed - Fully, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 150 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 80 A, Switching Voltage: 75VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 5 ms.