A3K1ASQ12VDC1.6
A3K1ASQ12VDC1.6 CIT Relay and Switch
A3K.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 150A 12V
Features: Magnetic Blowout, Sealed - Fully
Packaging: Tray
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - Multiple Sizes
Coil Current: 133.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 80 A
Switching Voltage: 145VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 7.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
на замовлення 324 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 150A 12V, Features: Magnetic Blowout, Sealed - Fully, Packaging: Tray, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - Multiple Sizes, Coil Current: 133.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 80 A, Switching Voltage: 145VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 7.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms.