A41-175-28A35 Pulse Electronics
A41_Series_Laminated_Xfrmr%2CIntl_High_Pwr.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 175VA CHAS MT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 79.38mm L x 95.25mm W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Laminated Core
Weight: 5.5 lbs (2.5 kg)
Termination Style: Solder, Quick Connect
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 175VA
Current - Output (Max): Parallel 12.5A, Series 6.25A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 73.02mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 175VA CHAS MT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 79.38mm L x 95.25mm W, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Laminated Core, Weight: 5.5 lbs (2.5 kg), Termination Style: Solder, Quick Connect, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 175VA, Current - Output (Max): Parallel 12.5A, Series 6.25A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 73.02mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V, Center Tap: No.