A41-43-24A26 Pulse Electronics
A41_Series_Laminated_Xfrmr%2CIntl_High_Pwr.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 79.38mm L x 68.25mm W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Laminated Core
Weight: 1.6 lbs (725.7 g)
Termination Style: Solder, Quick Connect
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 43VA
Current - Output (Max): Parallel 3.6A, Series 1.8A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 52.37mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 79.38mm L x 68.25mm W, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Laminated Core, Weight: 1.6 lbs (725.7 g), Termination Style: Solder, Quick Connect, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 43VA, Current - Output (Max): Parallel 3.6A, Series 1.8A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 52.37mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V, Center Tap: No.