A42CS12VDC
A42CS12VDC CIT Relay and Switch
A4.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY AUTO 2 SPDT 12VDC PCB
Packaging: Tube
Features: Sealed - Fully
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 82.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 380VAC, 75VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTO 2 SPDT 12VDC PCB, Packaging: Tube, Features: Sealed - Fully, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 82.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 380VAC, 75VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms.