A4409KLPTR-T
A4409KLPTR-T Allegro MicroSystems
A4409-Datasheet.ashx
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: IC REG TRPL BUCK/BST/LNR 20TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 135°C
Voltage - Supply: 3V ~ 36V
Frequency - Switching: 400kHz ~ 2.4MHz
Topology: Step-Down (Buck) (1) or Step-Down/Step-Up (Buck/Boost) (1), Linear (LDO) (2)
Supplier Device Package: 20-TSSOP-EP
Voltage/Current - Output 1: 0.8V ~ 3.3V, 800mA
Voltage/Current - Output 2: 6V/6.6V, 1A
Voltage/Current - Output 3: 5V, 150mA
w/LED Driver: No
w/Supervisor: No
w/Sequencer: Yes
Grade: Automotive
Number of Outputs: 3
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG TRPL BUCK/BST/LNR 20TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 135°C, Voltage - Supply: 3V ~ 36V, Frequency - Switching: 400kHz ~ 2.4MHz, Topology: Step-Down (Buck) (1) or Step-Down/Step-Up (Buck/Boost) (1), Linear (LDO) (2), Supplier Device Package: 20-TSSOP-EP, Voltage/Current - Output 1: 0.8V ~ 3.3V, 800mA, Voltage/Current - Output 2: 6V/6.6V, 1A, Voltage/Current - Output 3: 5V, 150mA, w/LED Driver: No, w/Supervisor: No, w/Sequencer: Yes, Grade: Automotive, Number of Outputs: 3, Qualification: AEC-Q100.
Інші пропозиції A4409KLPTR-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 3V ~ 36V