A4B-16S-2C Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=A4B-16S-2C
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 1.