A4B-18S-2C Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 18POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 18
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Part Status: Active
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 18POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 18, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Part Status: Active, Number of Rows: 1.